Amira Moda 


Amira Moda olarak 1996 yılında faaliyetlerine başlamış olup 5000m2 kapalı alan içerisinde ileri teknoloji ile, kadın giyim / hazır giyim sektöründe tasarım ve üretim yapmaktayız.


Geleneksel terzi anlayışına modern dokunuşumuzun birleşti. Tasarımlarımızda detaylara verdiğimiz büyük önem sayesinde de, ortaya çıkan nitelikli işçilik ve çeyrek  asırlık tecrübemizle ortaya çıkan ürünlerimiz, daha ilk deneyimde kullanıcımıza marka farkını hissettirmektedir.
Sadece yerel pazarda değil uluslararası pazarlara ihracat konusunda da etkin olanAmira Moda 23 farklı ülkeye ihracat yaparak ülke ekonomisine büyük katkı sağlamaktadır.


Kuruluşumuzdan bu yana prensiplerimizden taviz vermeden ortaya koyduğumuz iş anlayışımıza uygun olarak en büyük hedefimiz, ürünlerimizi en yüksek kalite standardında tutmak ve ürün tedariği sağladığımız iş ortaklarımıza ürünleri tam zamanında teslim etmektir.
 
Vizyonumuz; Müşterilerimize her zaman için beklediklerinden daha fazlasını sunmayı amaçlamaktayız.
 
Motivasyonu yüksek profesyonel ekibimiz ile birlikte kaliteden ödün vermeksizin başarma tutkumuz, bizi sektördeki rakiplerimizden farklı bir yerde konumlandıran en güçlü özelliğimizdir.
Güven anlayışını temel alan ticaret yapımız sayesinde ise müşterilerimize en kaliteli hizmeti, en hesaplı maliyetle ve doğru zamanda sunmaya devam edeceğiz.


Amira Moda ekibi olarak bir fincan acı kahvemizle birlikte kırk yıllık bir hatırayı beraber paylaşabilmek için yanınızdayız…


Toptan Satış
XML Kadın Giyim Bayilik